fbpx
Назад во кат

стан Двособен 7 Среќко Пужалка

Вкупна површина:37.85m2

*За да видите повеќе скролајте налево

Просторија Под Плафон П (m2)
Ходник 2.6
Дневна + Кујна 17.5
Спална соба 9.75
Бања 3.5
Тераса 4.5
Вкупно 37.85

за повеќе информации

Контактирајте нè:

+389 2 2522 367

+389 75 414 435

Пишете ни во контакт формата