fbpx
Назад во кат

стан Двособен 4 Среќко Пужалка

Вкупна површина:42m2

*За да видите повеќе скролајте налево

Просторија Под Плафон П (m2)
Ходник 2.9
Утилити 0.7
Дневна + Кујна 20
Спална соба 10.7
Бања 3.1
Тераса 4.6
Вкупно 42

за повеќе информации

Контактирајте нè:

+389 2 2522 367

+389 75 414 435

Пишете ни во контакт формата