fbpx
Назад во кат

стан Трособен 2 Среќко Пужалка

Вкупна површина:59.60m2

*За да видите повеќе скролајте налево

Просторија Под Плафон П (m2)
Ходник 4.5
Дневна + Кујна 22.7
Спална соба 9.2
Спална соба 13
Бања 4.5
Тераса 5.7
Вкупно 59.60

за повеќе информации

Контактирајте нè:

+389 2 2522 367

+389 75 414 435

Пишете ни во контакт формата